služby spoločnosti

služby spoločnosti

singapore uv chip tech pte.ltd. sa špecializuje na plnenie záväzkov zákazníka, obmedzený počet distribútorov je navrhnutý tak, aby nám lepšie porozumel dodávateľom a ich výrobkom namiesto rozširovania ich počtu.

naše obchodné oddelenie úzko spolupracuje s inžinierskym oddelením na podpore akéhokoľvek kreatívneho dizajnu a pomôže vám včas uviesť produkty vašej spoločnosti na trh, sľúbiť celú škálu služieb od nákupu až po hotové výrobky a produkty vysokej kvality.

včasná reakcia

náš tím rýchlo zareaguje na požiadavky zákazníkov, pomôže pri hľadaní zľavnených dielov a ponúkne konkurencieschopnú cenu. Vieme, že čakanie je frustrujúce, preto prečo tu my, 24-hodinová služba online vyrieši tento problém pre zákazníka na celom svete, ak máte akékoľvek požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

zabezpečenie kvality

náš program kontroly kvality zabraňuje falošným výrobkom a zároveň zaisťuje spoľahlivosť a výkon.

pokiaľ nie je na faktúre alebo na oboch stranách písomne ​​dohodnutá dohoda, kupujúcemu sa poskytuje 12 mesačná záručná lehota na výrobok, aby sa zabezpečilo, že produkt bude fungovať tak, ako je to uvedené v dátovom liste výrobcu, od dátumu výroby. záručný obsah ponúka náhradu alebo vrátenie celého počtu platieb v hodnote zmluvného produktu. za nasledujúcich podmienok:

táto záruka sa nevzťahuje na nedbanlivosť alebo zneužitie kupujúceho (vrátane nesprávneho použitia v súvislosti s manipuláciou, skladovaním, prepravou alebo inštaláciou elektronických komponentov) alebo na zlyhanie elektronických komponentov, ktoré výrobca neodporúča.