o nás

čo je singapore ic

singapore ic tech pte.ltd je globálny autorizovaný distribútor polovodičov a elektronických súčiastok, distribuujúci produkt od viac ako 800 známych výrobcov, ktorý ponúka celú škálu produktov vrátane polovodičov, pasívnych komponentov a prepojení, ako aj profesionálnu logistiku a servis, dodávku nové produkty a technológie pre konštrukčných inžinierov a nákupných pracovníkov.

prečo sa stať singapore ic partnerom

 • zľavnená cena

  naša cena má veľkú cenovú výhodu v rovnakom odvetví.

 • kvalita služieb

  zákazníci, ktorí s nami spolupracovali, ocenili naše služby a kvalitu.

 • technická podpora

  naši odborníci v pohotovosti, aby vám poskytli odbornú technickú podporu a pomohli vám vytvoriť riešenia.

 • dodanie načas

  Aby sme dosiahli rýchle služby, včas sme sa s nimi stretávali.

známy dodávateľ elektronických komponentov

Dnes sa spoločnosť singapore ic chip tech pte.ltd stala známym dodávateľom elektronických komponentov na svete od svojho postavenia v roku 2002, zatiaľ poskytujeme služby výroby oem pre koncových používateľov, sme dodávatelia, ale sme hotovými výrobcami. poskytovateľ, ktorý obmedzuje prechodné spojenie, vás víta, aby ste s nami nadviazali dlhodobé partnerstvá

Technológia singapore ic chip tech pte. s ručením obmedzeným sa zaväzuje poskytovať kvalitné služby, ktoré získali jednomyseľné uznanie a ocenenie, chápeme dôležitosť profesionálneho servisu na zodpovedanie otázok zákazníkov a včasným spôsobom budeme neustále pracovať na redefinovaní distribučnej stratégie zameranej na zákazníka.

dostať sa do kontaktu